دعای ربانی

  • ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
  • ادوین کشیش آبنوس

دعای ربانی، نه تنها نقشه ای زیبا برای پیمودن طریق روزانه ما است بلکه روزنه ای در جهت شناخت بهتر و عمیقتر عیسی مسیح و ماموریت آسمانی وی نیز می باشد. این دعا، مسیح شناسی ما را غنی تر ساخته و تجربه پویای سیاحت مسیحی ما را نیز رنگین تر خواهد نمود. آیا تا به حال این تجربه را داشته اید که در هنگام دعا، جویبار کلمات شما خشکیده، راه خود را در این مشارکت آسمانی با خدا گم کرده باشید؟ آیا تا به حال این احساس را داشته اید که مایل هستید تا اراده خدا را بطلبید اما از اینکه خواست خدا چیست، چندان اطمینان ندارید؟ دعای ربانی، همان نقشه ای است که نه تنها ره دشوار نیایش را برای ما روشن خواهد ساخت بلکه طریق سلوک در روحانیت را نیز برای ما هموارتر خواهد گردانید.

  1. رضا

    با سلام .من خیلی دوست دارم کتاب انجیل ترجمه شده به فارسی را مطالعه کنم ولی نمیدانم چگونه باید تهیه کنم .دوست دارم بیشتر از مسیحیت بدانم .لطفا راهنمایی کنید.

  2. میکائیل

    درود.من درمورد دین اسلام و مسیحیت تحقیق کردم.دیدم ک با مسیحیت میتونم بهتر خدارو درک کنم.چطور میتونم یک مسیحی رسمی بشم.لطفا کمک کنین.نمیتونم این وضع بی تکلیفی رو تحمل کنم.از طریق پست الکترونیک کمکم کنین.منتظر کمکتونم❤

درج دیدگاه

وارد کردن نام و پست‌الکترونیکی الزامیست.
پست‌الکترونیکی شما نمایش داده نمی‌شود.